Стартував передпродаж дитячої книги Тані Стус «Письмонавтика»

У листопаді з’явиться нон-фікшн для дітей – книга Тані Стус «Письмонавтика». Наразі можна передзамовити видання за найнижчою ціною на нашому сайті.

Передпродаж буде тривати до 30 жовтня включно. Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших і за найнижчою ціною – 130 грн (повна вартість на нашому сайті – 160 грн).

Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів.

«Письмонавтика» допоможе школярам самостійно чи з допомогою дорослого засвоїти навички літературної творчості та письмової фіксації думок, глибше розуміти літературу.

Курс «Письмонавтики» апробовано на реальних дітях, ніхто не постраждав.

Таня Стус – дитяча письменниця, літературознавець, критик. Засновниця і керівниця проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», член журі багатьох премій та рейтингів у галузі дитячої літератури. Авторка програм-інтенсивів із літературної освіти для дітей та підлітків.

У листопаді видання з’явиться на полицях книгарень, а наразі триває передпродаж книги за найнижчою ціною (130 грн).