Стартував передпродаж книги «Вміння бачити бізнес-процеси: створення цінності та зменшення втрат»

Ми разом із Лін Інститут Україна відкриваємо серію перекладів книг з лін-мислення, які вже давно завоювали успіх в усьому світі. Незабаром з’явиться перша книга – «Вміння бачити бізнес-процеси: створення цінності та зменшення втрат». Наразі можна передзамовити видання за найнижчою ціною на нашому сайті

Передпродаж буде тривати до 4 жовтня включно. Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших і за найнижчою ціною – 120 грн (повна вартість на нашому сайті – 150 грн).

Ця книга є однією з головних праць (якщо не найвизначнішою) у сфері впровадження ощадливого мислення (ліну), і стане в нагоді як виробничим, так і сервісним компаніям, тому що в основі своїй ґрунтується на такому вкрай важливому елементі як цінність для клієнта.

Якщо ви прагнете до вдосконалення вашої компанії, єдиним правильним шляхом буде розпочати з бізнес-процесів, оскільки саме вони в кінцевому випадку визначатимуть, наскільки ефективна праця ваших робітників чи наскільки ваш продукт відповідає потребам клієнта.

Майк Ротер та Джон Шук трансформували отримані від компанії Toyota Motor Corporation знання у незамінні поради із вміння бачити потоки цінності, які допомагають визначити особливості роботи процесів та шляхи виникнення втрат.

Ця книга відкриває серію «Бібліотека Лін Інституту України».

Лін Інститут Україна (ЛІУ) – це неприбуткова організація, яка була створена для поширення лін-мислення в Україні. Є частиною Lean Global Network, яка була заснована Джеймсом Вумеком та Деном Джонсом у 2007 році, і на сьогодні включає більше 20 організацій, що розповсюджують лін-мислення у різних країнах світу. Детальніша інформація – на сайті.

У жовтні видання з’явиться на полицях книгарень, а наразі триває передпродаж книги за найнижчою ціною (120 грн). Замовити можна за посиланням.