Стартував передпродаж воркбука «Пиши сильно»

Незабаром у нас з’явиться воркбук «Пиши сильно». Наразі можна передзамовити видання за найнижчою ціною на нашому сайті.

Передпродаж буде тривати до 10 вересня включно. Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає воркбук одним із перших і за найнижчою ціною – 120 грн (повна вартість – 150 грн).

«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання/повісті/роману – і не знає як її розповісти. Навчитися писати добре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. Цей воркбук – тому підтвердження.

В одній книзі ми зібрали вправи, творчі інструменти і поради, перевірені часом і відомими літераторами. Серед яких і досвід визнаних українських письменників. Воркбук буде корисним для авторів будь-яких текстів: художніх, нон-фікшн, статей, комерційних постів.

Ми зібрали знання і досвід, накопичені за п’ять років діяльності LITOSVITA – центру літературної освіти, який реалізував більше ста навчальних програм з письменницької майстерності.

Після 10 вересня видання з’явиться на полицях книгарень, а наразі триває передпродаж книги за найнижчою ціною (120 грн). Замовити можна за посиланням. Розсилка книги Новою Поштою буде здійснюватись 11 вересня.